Armoni Park Otel

Size Özel

Otelimizde size özel olarak sunduğumuz seçeneklerden birkaç tanesi..

Huzurlu bir konaklama

Armoni Park Otel

Seçkin dizayn edilmiş tüm odalarında bulunan geniş konsepti ve konforlu odaları ile lüks atmosferi buluşturduk. Kişiye özel profesyonel hizmet anlayışı ile Kastamonu Otel Sektöründe öncü olarak hizmetimize başlamış bulunmaktayız.

 

Karadeniz’in en seçkin şehri olan Kastamonu’da bulunan Armoni Park Otel, Ilgaz Dağı, Kastamonu Tarihi Doğası ve daha sayamadığımız çevredeki birçok tarihi ve doğal güzellikleri ile kucaklaşır. Sizleri Kastamonu Armoni Park Otel’de geçireceğiniz rüya gibi bir huzurlu ve konforlu konaklama deneyimine davet ediyoruz. Otelimiz konforlu odaları, leziz dünya mutfağı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteli servisi ile siz misafirlerimize düşlerinizdeki huzurlu ve konforlu konaklamayı yaşatacak özgün ve seçkin bir oteldir. 

Türk Hamamı

Sauna

Fitness Center

Buhar Odası

Odalar

Single Room

Tek Kişilik Odamız

200 TL

Double Room

Çift Kişilik Odamız

320 TL

Treplee Room

Çocuklu Aileler için

420 TL

Restoranlarımız

Onyx Restaurant

Kahvaltı, Öğlen ve Akşam Yemeği için

80 Kişilik

Lapis Lounge

Terasımızda yer alan muazzam manzaralı Toplantı, Sunum ve Seminerler için hazırlanmıştır

140 Kişilik

Lobi

Reception Kısmında TV İzlemek, Kahve İçmek ve mola vermek isterseniz.

15 Kişilik

Türk Hamamı

Kese ve köpük uygulamalarını içeren geleneksel Türk Hamamı terapisine katılmak ister misiniz? Türk Hamamı Terapisi Geleneksel uygulamalar ile kese ve köpük masajı içeren bakım yöntemidir. Klasik Türk hamamında görebileceğiniz mozaik taşlarla tasarımlanmıştır. Tüm oturma alanları, göbek taşı ve duvarlar ısıtmalıdır. Sıcaklık 55 dereceye kadar ulaşır. Kese ile ölü hücrelerden arınan cildiniz ardından yapılan köpük masajı ile rahatlar. Kese: 500 yılı aşkın geçmişi olan Türk hamamında göbek taşı üzerinde özel ipekten kese ile ölü derinin atılması ve gözeneklerin açılması için yapılan genel vücut bakımıdır. Köpük Masajı: Keseden sonra özel liflerle vücut temizlenir ve köpükle rahatlatma ve dinlendirmeye yönelik masaj yapılır. Hamam Hizmetimiz küçük bir fiyat farkıyla siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır.

Sauna

Derideki kılcal damarları genişletir ve kan basıncınızı dengeler. Vücut ısınız 1-2 derece artarak mikrop ve virüslere karşı savunma sisteminizi güçlendirir Hasta iken veya olmak üzereyken sauna ilaç vazifesi görecektir. Spor aktiviteleri sonrası sauna,yorgunluğunuzu atacağınız en uygun yerdir.Profesyonel sporcuların hepsinin çalışma takviminde sauna seansları ayrı bir yer tutar. Damarlarınızı genişleterek, yorgunluğa sebep olan laktik asitin kaslar arasından atımını kolaylaştırır. Sizde sauna hizmetinden faydalanmak isterseniz, küçük bir fiyat farkıyla yerinizi hazırlatabilirsiniz.

Fitness Center

Buhar Odası

bell, desk, table-214297.jpg

Business Hotel

Sunum ve Toplantılar için

İş Görüşmeleri, Sunumlar, Özel Toplantılar, Seminerler, Özel Organizasyonlar…

5f198593-6258-40cb-a1c6-3b8d1e6c9463
fa7e78ca-d262-4ca2-befe-a2c859c62e01