Konsept

Amorium'da Konsept

Size olan Saygımızı Asla Unutamayacaksınız

ring-bell-for-serviceİnsanoğlu doğa ile iç-içe olmayı arzuladığında çevresinde bu ilahi ahengi bozan hiçbir yapı görmeyi istemez. Bununla birlikte doğa ve iklim koşullarının insanları barınmaya zorlaması çok zaman bu arzu’nun bir buruk düş’e dönüşmesi sonucunu doğurur.

Amorium Residence in Nature’in mimarları bu gerçeklikten harekete sizin için rüya evinizi tasarladılar. Amorium Residence in Nature doğal kütükten yapılmış tipik bir Fin evidir. Kütük evlerin sıcak yapısı insana dinginlik ve iç huzuru kazandırmaktadır. Hele hele böylesi bir ev kır, kar ve/ya orman ile iç içe kurulduğunda yalnızca o’na sahip olarak içinde yaşayanların değil, ev’i uzaktan görenlerin dahi yaşam kalitesini arttırıcı etki yapmaktadır.

Kütük evler aslında Karadeniz Bölge’mizde uzun yıllardan beri kullanılagelmiştir. Ancak kullanım daha çok samanlık, dam ve benzeri amaçlarla ön plana çıkar iken, konut için kütük, keresteye dönüştürülerek yapılarda kullanılmıştır. Kastamonu bu anlatılanların izlerini hala çok belirgin olarak günümüze taşımıştır.

hotel receptionAmorium Residence in Nature siz değerli konuklarımızın doğa ile baş başa olma gereksinimini en iyi biçimde karşılama ilkesiyle oluşturulmuştur. Bu ilkemiz gereği konaklama kapasitemizi oldukça düşük tutarak size özel bir yaşam alanı oluşturmayı amaçladık. Geniş bir bahçe içinde tamamen doğal ahşaptan yapılmış olan eviniz bu amacımızı gerçekleştirecek her türlü donanıma sahiptir.

Amorium Residence in Nature yalnızca size özel ürün ve hizmetler sunmayı hizmet anlayışı olarak (konsepti) benimsemiştir. Ödemiş olduğunuz ücrete yalnızca konaklama bedeli dahil edilmiştir. All Exclusive olarak nitelenen bu yeni trend, yalnızca Kastamonu’da değil, belki de Türkiye’de ilk kez Amorium Residence in Nature’de siz seçkin konuklarımızın memnuniyeti için uygulanmaktadır. Böylelikle hiç kullanmayacağınız bir çok ürün ve hizmetin parasını da peşinen ödememiş olacaksınız. Bununla birlikte kalışınızın benzersiz bir deneyim olması için dilediğiniz her türlü ürün ve hizmeti sunmak bizim varlık nedenimizdir. Lütfen dilediğiniz ürün ve hizmeti konuk ilişkileri görevlimize bildirmeyi ihmal etmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir