Armoni Park Otel

KURUMSAL

Unutamayacağınız bir konaklama yaşamak isterseniz Armoni Park Otel olarak sizleri bekliyor olacağız.

stars, rating, travel-1128772.jpg

Kusursuz Hizmet

İlkesiyle 2017 yılında kapılarımızı açtık

stars, rating, travel-1128772.jpg

Karadeniz’in en seçkin şehri olan Kastamonu’da bulunan Armoni Park Otel, Ilgaz Dağı, Kastamonu Tarihi Doğası ve daha sayamadığımız çevredeki birçok tarihi ve doğal güzellikleri ile kucaklaşır. Sizleri Kastamonu Armoni Park Otel’de geçireceğiniz rüya gibi bir huzurlu ve konforlu konaklama deneyimine davet ediyoruz. Otelimiz konforlu odaları, leziz dünya mutfağı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteli servisi ile siz misafirlerimize düşlerinizdeki huzurlu ve konforlu konaklamayı yaşatacak özgün ve seçkin bir oteldir. Konforlu odalarımızda 24 saat misafir kontrolünde Klima ile soğutma ve ısıtma imkanı, ücretsiz Wİ-Fİ bağlantısı bulunmaktadır ve otelimizde konaklarken ana restoranımızda birbirinden lezzetli yemeklerin tadına varacaksınız. Şehrimizin En İyi Otelinde sizleri ağırlamaktan onur duyacağız.

Kastamonu Armoni Park Otel Yönetimi 

Türk Hamamı

Otelimizin en çok tercih edilen kısımlarından biridir. Küçük bir fiyat farkıyla Hamamımızı sizlere sunmaktayız.

Tarihi Şehir Kastamonu‘da birçok tariihi Türk Hamamı bulunmaktadır, Biz günümüz teknolojisinden faydalanarak ve modern tasarımlarla buluşturarak bambaşka bir Otel sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz

Otelimizin her yerinde özel sistem Wİ-Fİ

bulunmaktadır

Fitness Merkezi

Kastamonu’nun en modern Fitness Salonu ve Spor Merkezi Otelimizin içinde bulunmaktadır. Konaklama Yapan Misafirlerimiz istediği zaman burada spor aktivitesini yapabilir. 

Sauna

Armoni Park Otel Kastamonu Otelleri arasında en konforlu ve en iddialı olarak hizmet yelpazesini sürekli genişletmektedir. Otelimizdeki Misafirlerimize özel olan Saunamızın tadını herzaman çıkarabilirsiniz. Küçük bir fiyat farkıyla saunamız size özel açılmaktadır. Sağlığınızla ilgili bir probleminiz yoksa gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Lapis Lounge

Armonipark'ta En Leziz Dünya Mutfağı Seçenekleri...
Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü  zengin yiyecek ve içecek menüsü ile her şeyin en iyisini isteyen konuklarımız için hizmete hazırız.
 

Onyx Restaurant

Açık Büfe Çeşitleriyle dolu

Uzun toplantıların arasında misafirlerinizle birlikte keyifli ve lezzetli molalar vermeniz için Armoni Park Otel siz değerli misafirlerine eşsiz alternatifler sunuyor.

Konfor ve Lezzetin Düeti